Apbūvējams zemesgabals - Pārdošanā - Saulkrastu pagasts, Latvija


Ekluzīvi zemes gabali Baltijas Jūras piekrastē

Amandas 1 - Amandas 1 - Saulkrastu pagasts, Latvija
ID: 510041001-26
Kopējā platība (m2)
4,032
Zemes gabala platība:
4,032.00
Zemesgabala platība (m2)
4,032
Latviesu
Disclaimer:
Īpašumu aprakstu tulkojumu nodrošina Google Translate, un rezultātu precizitāte netiek garantēta. Iespējams, tulkojums nebūs atbilstošs aprakstam oriģinālajā valodā.
Baltijas jūra un tās piekraste katrā Latvijas daļā ir atšķirīga. No stāvkrastiem līdz plašām akmeņainām pludmalēm, ļaužu pilnām un cilvēku neskartām vietām, kur vēl līdz šai dienai saglabājusies piekrastes dabīgā augsne – meži, priedes, augi. Katram no mums ir kāds neliels sapnis, sapnis, kur vēlamies uzcelt savu māju, un kopā ar savu ģimeni dzīvotu. Iespējams, ka tieši jūra un tās tuvums ir tā vieta, kur vēlies dzīvot, lai sāktu interesēties par zemi pie jūras. Vai miers un klusumus, ko sniedz pie jūras esošais mežs, ar savu valdzinājumu.
Nekustamo īpašumu kompānija RE/MAX piedāvā iespēju, iegādāties zemi Saulkrastu novadā – Lilastē, slēgtā ciematā. Klusā vietā – pie Baltijas jūras.

Kopumā ir iespēja iegādāties 10 zemes gabalus platībā no 3000 kv.m. līdz par 12,5 ha.

Zemes gabalu lietošanas mērķis ir - retinātā savrupmājas apbūve. ( t.i. vasarnīcu, brīvdienu māju, dārza māju u. c. Sezonas rakstura dzīvojamo ēku būvniecība; savrupmāju būvniecība; apstādījumu ierīkošana; ielas labiekārtojuma un gājēju kustības infrastruktūras ierīkošana.

Apbūves noteikumi: maksimālais apbūves blīvums nedrīkst pārsniegt 10%; minimālā brīvā zaļumu teritorija ne mazāka par 60%; maksimālais stāvu– divi stāvi;maksimālais būvju augstums 10m līdz jumta korei.
Pie katra zemes gabala pievilkta elektrība.
Asfaltēts piebraucamais ceļš - šoseja Rīga-Tallina(A1)400m, Bādciems 500m, dzelzceļa stacija Lilaste 1. 9km, Lilastes ezers 800m, Carnikava 6km, Rīgas centrs 30kmVietas apraksts

Baltijas jūra un tās piekraste katrā Latvijas daļā ir atšķirīga. No stāvkrastiem līdz plašām akmeņainām pludmalēm, ļaužu pilnām un cilvēku neskartām vietām, kur vēl līdz šai dienai saglabājusies piekrastes dabīgā augsne – meži, priedes, augi.
Vietas apraksts

Baltijas jūra un tās piekraste katrā Latvijas daļā ir atšķirīga. No stāvkrastiem līdz plašām akmeņainām pludmalēm, ļaužu pilnām un cilvēku neskartām vietām, kur vēl līdz šai dienai saglabājusies piekrastes dabīgā augsne – meži, priedes, augi.

Īpašības:

Blakus parkam
Mežā/pie meža
Pie klusa ceļa
Pludmale
Privātīpašums
Skats − lielisks
Atrašanās vieta
Elektrība
Visa objekta brokera/aģenta norādītā informācija tiek uzskatīta par uzticamu, taču nav pārbaudīta, tāpēc to būtu vēlams pārbaudīt individuāli. Netiek sniegtas nekādas garantijas vai pārstāvības.
Aģents
Terēza Luksa-Sigate - RE/MAX City

+371 26111606
Parādīt...
+371 27006600
Parādīt...

SŪTĪT ZIŅOJUMU

 

RE/MAX City

Miesnieku iela 14
Vecriga, Rīga, Latvija
LV-1050

Izlase


Nesen skatīts


)