Dvīņu māja - Pārdošana - Mārupe, Latvija


Kompakta māja Mārasciemā!

Skaņā kalna iela - Mārupe, Latvija
ID: 510041026-14
Istabu skaits:
4
Guļamistabu skaits:
4
Vannasistabu skaits
2
Kopējā platība (m2)
160
Uzbūvēšanas gads
2019

Stāvu skaits:
1
Tualešu skaits:
2
Latviesu
Disclaimer:
Īpašumu aprakstu tulkojumu nodrošina Google Translate, un rezultātu precizitāte netiek garantēta. Iespējams, tulkojums nebūs atbilstošs aprakstam oriģinālajā valodā.
Pārdod dvīņu mājas pusi Mārupē, Mārasciemā, Skaņā kalna ielā. Mājas platība 160 m2, 4 guļamistabas, viesistaba ar kamīnu apvienota ar virtuvi, noliktavas/pieliekamā telpa, 2 sanmezgli, tehniskā telpa, terase, garāža. Mājai ir viens stāvs, bet iespējams izbūvēt bēniņu istabu (ir logs). Dārga santehnika. Mājā pašreiz tiek apmesta ar dekoratīvo apmetumu un notiek iekšdarbi, tādēļ ir iespējas to saplānot pēc savām vajadzībām un izveidot savu interjera dizainu. Visas komunikācijas centralizētas, 70 m attālumā maršruta taksometrs. Māja atrodas strupceļā - satiksmes praktiski nav. Netālu atrodas vairāki pašvaldības bērnudārzi, Mārupes vidusskola un pamatskola, veikali „RIMI”, „Maxima” un „TOP”, tenisa korti, Mārupes ledus halle, peldbaseins.

Īpašības:

Garāža
Terase
Blakus sabiedriskā transporta pieturvietām
Pie klusa ceļa
Privātīpašums
Kamīns
Telpa mantu glabāšanai
Gāze
Gāze – apkure
Ūdens
Pirmais īpašnieks
Visa objekta brokera/aģenta norādītā informācija tiek uzskatīta par uzticamu, taču nav pārbaudīta, tāpēc to būtu vēlams pārbaudīt individuāli. Netiek sniegtas nekādas garantijas vai pārstāvības.
Aģents
Kārlis Jākobsons - RE/MAX City
Kārlis Jākobsons
Parādīt...
Parādīt...

SŪTĪT ZIŅOJUMU

 
Kārlis Jākobsons

RE/MAX City

Doma laukums 2
Vecrīga, Rīga, Latvija
LV-1050

Izlase

Share & Compare


Nesen skatīts

Share & Compare