Dzīvoklis - Pārdošana - Dzintari, Latvija


Dzīvoklis Jūrmalas centrā!

36 Dzintaru pr. - Dzintari, Latvija
ID: 95908
Istabu skaits:
3
Guļamistabu skaits:
2
Vannasistabu skaits
2
Kopējā platība (m2)
128.30
Uzbūvēšanas gads
2014

Stāvu skaits:
3
Stāvs
Pirmais stāvs
Latviesu
Disclaimer:
Īpašumu aprakstu tulkojumu nodrošina Google Translate, un rezultātu precizitāte netiek garantēta. Iespējams, tulkojums nebūs atbilstošs aprakstam oriģinālajā valodā.
SUN TERRACES – vieta, kur dzīvo harmonija starp jūru un priedēm.
Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais saules apgaismojums visas dienas garumā. Ēku fasādes apdarē izmantoti tikai dabīgie materiāli, tādi kā travertīns un ciedrs. Kompleksa galvenais arhitektūras elements ir plašās terases (18 - 46,5 m2), no kurām paveras gleznains skats uz priežu mežu.
Kompleksā atbilstoši augstākajām komforta un drošības prasībām teritorija ir iežogota un apsargāta 24 stundas diennaktī, kā arī uzstādīta videonovērošanas sistēma un domofons.
Ar siltumu nodrošina autonoma gāzes katlu māja. Kondensācijas katli, kaskādes sistēmas no Vācijas ražotāja Wolf. Dzīvoklī ir tērauda radiatori Jaga. Ir ierīkota gaisa ventilācijas un rekuperācijas sistēma. Pazemes autostāvvieta ir aprīkota ar piespiedu ventilācijas sistēmu, dūmu novadīšanas sistēmu.
Pārdomāts un ergonomisks plānojums: dzīvojamā istaba ar kamīnu apvienota ar virtuvi un ar izeju uz plašu terasi, 2-3 guļamistabas ar savu vannas istabu, viesu san. mezglu un garderobi.
Dzīvoklis tiek piedāvāts bez apdares. Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam īstenot jau izstrādāto dizaina projektu 3-4 mēnešu laikā.

SUN TERRACES – место, где живет гармония между морем и соснами.
Современный 3-х этажный комплекс, состоящий из двух зданий, спроектирован таким образом, чтобы максимальное количество солнечного света попадало на открытые террасы, детскую игровую площадку и внутренний двор. В отделке фасада зданий использованы только натуральные материалы, такие как травертин и канадский кедр. Главным архитектурным акцентом комплекса являются большие террасы, площадью от 18 м2 – 46,5 м2, открывающие живописный вид сосновый лес.
Отвечая высочайшим требованиям комфорта и безопасности, территория комплекса огорожена и охраняема 24 часа в сутки, так же установлена система видео наблюдения, домофон.
Теплом обеспечивает автономная газовая котельная. Конденсатные котлы каскадной системы от немецкого производителя Wolf. В апартаментах стальные радиаторы Jaga. Установлена система вентиляции и рекуперации воздуха. Подземная парковка оборудована системой принудительной вентиляции, дымоудаления.
Продуманные и эргономичные планировки: гостиная с камином, объединенная с кухней и выходом на просторную террасу, 2-3 спальни со своими сан. узлами, гостевой сан. узел, гардеробная.
Апартаменты к продаже предлагаются без отделки. По Вашему желанию, мы можем реализовать уже разработанный дизайн проект в течение 3-4 месяцев.

Īpašības:

Balkons
Pazemes autostāvvieta
Atsevišķa vannas istaba un tualete
Kamīns
Gāze – apkure
24/7 apsardze
Apsardze – uzraudzība
Lifts
Visa objekta brokera/aģenta norādītā informācija tiek uzskatīta par uzticamu, taču nav pārbaudīta, tāpēc to būtu vēlams pārbaudīt individuāli. Netiek sniegtas nekādas garantijas vai pārstāvības.
Aģents
Zaiga Nicmane - RE/MAX Resort
Zaiga Nicmane

Zaiga Nicmane

RE/MAX Resort


Parādīt...
Parādīt...

SŪTĪT ZIŅOJUMU

 
Zaiga Nicmane

RE/MAX Resort

Jomas 86
Majori, Jūrmala, Latvija
LV-2015

Izlase


Nesen skatīts