RE/MAX brokeris – strādā sev, bet ne pats par sevi

Strādājot RE/MAX, jūs nodarbojaties ar uzņēmējdarbību neatkarīgi, bet nekad neesat viens ikdienas darbā vai ilgtermiņa uzņēmējdarbības plānošanā. Jūs vienmēr atbalsta RE/MAX spēcīgais tīkls, un jūs saņemat atbalstu apmācību, konsultāciju, mārketinga, tehnoloģiju un vadības jomā. Tas ļauj jums pilnībā izmantot savu potenciālu, koncentrējoties uz to, ko darāt vislabāk.

RE/MAX brokera priekšrocība ir tā, ka RE/MAX uzņēmējdarbības modelis piedāvā optimālu atbalstu jūsu franšīzes projektam tā izstrādes gaitā: pārdošanas semināri, tekstu rakstīšanas apmācību sesijas aģentiem un unikālā RE/MAX priekšrocību sistēma ir spēcīgi instrumenti, kas palīdz pārspēt konkurentus.

Pievienojieties RE/MAX un uzvariet – kā veiksmīgs partneris
„Uzvar visi“ – šis apgalvojums ir RE/MAX filozofijas pamatā. Pirmais solis pretī panākumiem nekustamā īpašuma jomā ir pievienošanās RE/MAX tīklam. RE/MAX organizācija ar gandrīz 40 gadu pieredzi nekustamo īpašumu jomā ir pasaules līdere nekustamo īpašumu pārdošanā – neviens pasaulē nepārdod vairāk nekustamos īpašumus kā RE/MAX.

Novatoriska koncepcija
Profesionālas kultūras vide ir labākais priekšnoteikums, lai īstenotu RE/MAX koncepciju „strādā sev, bet ne pašam par sevi“, un atbilstoši šai koncepcijai katrs koncentrējas uz savu daļu, kurā arī veiksmīgi darbojas. Reģionālie direktori palīdz brokeriem/īpašniekiem pieņemt darbā, paturēt un atbalstīt pārdevējus-konsultantus. Brokeri/īpašnieki motivē savus pārdevējus-konsultantus un sniedz tiem atbalstu darbā ar nekustamajiem īpašumiem.

Gudra sistēma

„Uzvar visi“ stratēģija vienlaikus noslēdz uzvarētāju loku un paver durvis pastāvīgai izaugsmei, no kuras ikviens gūst labumu. Vidē, kur katrs koncentrējas uz savu konkrēto uzdevumu un mērķi, iespējams pilnībā paļauties uz to, ka pārējie paveiks savu darbu – reģionālie direktori veicina tirgus izaugsmi, mākleri/īpašnieki vada grupu, bet pārdevēji-konsultanti sniedz izcilus pakalpojumus gala klientiem, kuri paļaujas uz profesionālu padomu, pieņemot lēmumus nekustamo īpašumu jomā.

Vienmēr atvērti visiem
Reģionālie īpašnieki un direktori palīdz saviem brokeriem/īpašniekiem, kuri ir globālās izaugsmes pamats, atbalstīt un motivēt pārdevējus-konsultantus. Brokeri/īpašnieki nodrošina iespējas un uzņēmējdarbības plānošanu, savukārt pārdevēji-konsultanti koncentrējas uz maksimāli kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu gala klientiem. 

RE/MAX universitāte
Lai garantētu apmācību standartu konsekvenci un atjaunināšanu RE/MAX sistēmā, ir izveidota RE/MAX universitāte, kas nodrošina aģentiem tālākizglītību un nepārtrauktu apmācību visa gada garumā. 

RE/MAX maina nekustamo īpašumu pārdošanas veidu
RE/MAX sadarbības modelis jau ir pierādījis sevi kā veiksmīgu visā pasaulē. Un mēs turpinām virzīties uz priekšu. Tas nozīmē, ka RE/MAX mākleriem un aģentiem būs pat vēl lielāka nozīme tirgū – ja ne cita iemesla, tad izcilo apmācību dēļ. Klienti paļaujas uz premium kvalitātes pakalpojumiem. Tādējādi RE/MAX turpinās investēt kvalitātē visās jomās, lai iegūtu klientus, pateicoties nodrošinātajai kvalitātei.

Noklikšķiniet, lai kļūtu par brokeri/īpašnieku