Kāpēc kļūt par RE/MAX aģentu?

Galvenie iemesli

 1. Produktīvākā komanda nekustamo īpašumu jomā. Neviens uzņēmums pasaulē nepārdod tik daudz nekustamo īpašumu kā RE/MAX. Ja jums tiek nodrošināta izcila apmācība, labākie instrumenti uzņēmējdarbībā un spēcīgākais zīmols nekustamo īpašumu pasaulē, darboties uzņēmējdarbībā ir vieglāk. Kāpēc izvēlēties karjeru citur, ja var pievienoties labākajam?
 2. Noskaidrojiet, kas RE/MAX atšķir no citiem! 
  • Uz aģentu orientēta filozofija.
  • Augstu komisijas maksu koncepcija – paturi vairāk no nopelnītā.
  • Atpazīstamākais zīmols nekustamo īpašumu jomā.
  • Plašs pakalpojumu, apmācību un tehnoloģiju spektrs.
  • Ļoti produktīva vide.
  • Plaša atbalsta sistēma.
  • Potenciālo klientu piesaiste bez papildu maksas.
  • Premium kvalitātes pakalpojums.
  • Personīga kontrole pār savu uzņēmējdarbību.
  Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc RE/MAX aģenti pārspēj citus aģentus šajā nozarē.
 3. Apvienojiet savu spēku ar mūsējo! Lai palielinātu pārdošanas apjomu, RE/MAX piedāvā apmācības, instrumentus un atbalstu. Vienlaikus jūs saglabājat kontroli un neatkarīgi nodarbojaties ar uzņēmējdarbību tieši tā, kā vēlaties. RE/MAX modeļa elastība nodrošina jums priviliģētu stāvokli, kurā varat izmantot visu savu potenciālu nekustamo īpašumu jomā.
 4. Uzziniet vairāk, lai pelnītu vairāk! RE/MAX universitātē jūs saņemat izglītību un apmācību, ko nodrošina nozarē vadošie speciālisti, aptverot gandrīz ikvienu nekustamā īpašuma produktivitātes aspektu. 24 stundas diennaktī jums ir pieejami vairāk nekā 1100 videomateriālu un tiešsaistes kursu, ar kuriem varat iepazīties datorā vai mobilajā ierīcē sev vēlamā laikā. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par motivāciju, izglītību vai informāciju, RE/MAX universitātes tiešsaistes un klātienes apmācību programmas nodrošina visu nepieciešamo.
 5. Saņemiet apmācību un veidojiet attiecības mūsu starptautiskajās sanāksmēs! Apmeklējot RE/MAX starptautiskās sanāksmes Eiropas lielākajās valstīs, ASV, Āzijas un Klusā okeāna valstīs vai citā valstī, jums paveras pasaules durvis. Šie pasākumi sniedz iespējas mācīties, dalīties ar idejām, reklamēt pārdodamos īpašumus, saņemt atzinību par paveikto un veidot tīklu ar kolēģiem citur pasaulē.
 6. Vairāk klientu no vairāk vietām. Lai arī kur pasaulē jūs atrastos, klienti jūs un jūsu sarakstus var atrast mājaslapās remax.com, remax.com.eg un global.remax.com. Tās ir pasaulē apmeklētākās nekustamo īpašumu mājaslapas ar miljoniem apmeklētāju katru mēnesi.
 7. Jūsu rīcībā ir tehnoloģijas, instrumenti un atbalsts. RE/MAX turpina sekot jaunumiem tehnoloģiju jomā, izmantojot jaunākos instrumentus un atbalsta sistēmas. Tas viss ir izstrādāts, lai palīdzētu jums uzņēmējdarbībā un nestu lielāku peļņu.
 8. Padariet savu uzņēmējdarbību globālu! Pievienojoties RE/MAX, jūs kļūstat par daļu no pasaules pārdošanas spēka ar vairāk nekā 113 000 aģentu vairāk nekā 100 valstīs. Jūs izmantojat pasaulē efektīvāko konsultāciju tīklu un baudāt priekšrocības, ko sniedz viens no pasaules spēcīgākajiem nekustamā īpašuma zīmoliem.