Ģimenes savrupmāja - Pārdošana - Melluži, Latvija


Jauna cena!

Žubītes iela 43 - Melluži, Latvija
ID: 510041026-20
Latviesu
Disclaimer:
Īpašumu aprakstu tulkojumu nodrošina Google Translate, un rezultātu precizitāte netiek garantēta. Iespējams, tulkojums nebūs atbilstošs aprakstam oriģinālajā valodā.
Pārdodu plašu divu stāvu dzīvojamo māju Mellužos, Žubītes ielā. Māja 365 m2 platībā atrodas uz 2939 m2 liela zemes gabala klusā meža teritorijas privātmāju rajonā vien 15 minūšu pastaigas attālumā no jūras. Īpašumā ietilpst arī saimniecības ēka.
Mājā ir virtuve ar iebūvētām mēbelēm un tehniku, plaša viesistaba ar kamīnu, vairākas guļamistabas, divas vannas istabas, āra terase, sauna utt.
Labiekārtota, apzaļumota un iežogota (metāla kaluma žogs) teritorija. Saimniecības ēkā atrodas arī garāža divām automašīnām.

Gāze - autonoma gāzes apkure, pieslēgums centrālam elektrotīklam, kanalizācija pilsētas, vietējais ūdens, apsardzes signalizācijas sistēma.


Īpašības:

Dārzs
Garāža
Garāža diviem automobiļiem
Terase
Mežā/pie meža
Privātīpašums
Apsardzes sistēmas
Gāze
Gāze – apkure
Ūdens
Visa objekta brokera/aģenta norādītā informācija tiek uzskatīta par uzticamu, taču nav pārbaudīta, tāpēc to būtu vēlams pārbaudīt individuāli. Netiek sniegtas nekādas garantijas vai pārstāvības.
Aģents
Kārlis Jākobsons - RE/MAX City
Kārlis Jākobsons

Kārlis Jākobsons

RE/MAX City


Parādīt...
Parādīt...

SŪTĪT ZIŅOJUMU

 
Kārlis Jākobsons

RE/MAX City

Doma laukums 2
Vecrīga, Rīga, Latvija
LV-1050

Izlase

Share & Compare


Nesen skatīts

Share & Compare