About RE/MAX

RE/MAX – pasaulē lielākais nekustamo īpašumu tīkls

Dibināts 1973. gadā, RE/MAX ir kļuvis par pasaulē lielāko nekustamo īpašumu tīklu ar franšīzes ņēmējiem piederošiem un vadītiem birojiem un vairāk nekā 113 000 pārdevējiem-konsultantiem vairāk kā 100 valstīs. Šobrīd RE/MAX ir viens no zināmākajiem nekustamā īpašuma zīmoliem gan Eiropā, gan visā pasaulē.

RE/MAX panākumu pamatā ir koncentrēšanās uz cilvēkiem – klientiem, aģentiem, mākleriem/īpašniekiem. Sniedzot aģentiem un mākleriem/īpašniekiem labākos instrumentus, vērtīgu atbalstu un izglītības iespējas, RE/MAX nodrošina nemainīgi augstu nekustamā īpašuma pakalpojumu līmeni visiem mūsu klientiem. Turklāt izcilais starptautiskais tīkls un sadarbība starp birojiem, kas vienkāršo māju pirkšanu un pārdošanu starptautiskā līmenī, ir izdevīgs gan klientiem, gan aģentiem.

Viss sākās ar sapni un plānu pierakstu blociņā.

Viss sākās 1973. gadā, kad RE/MAX dibinātāji Deivs un Geila Linigeri ieviesa nekustamā īpašuma maksimuma koncepciju, kas pilnībā mainīja nekustamā īpašuma tirgu. Ideja bija vienkārša – izmantojot RE/MAX zīmolu, piesaistīt labākos nekustamā īpašuma aģentus, piedāvājot tiem dažādas konkurētspējīgas priekšrocības. Izdevīgāki komisijas maksas plāni konsultantiem, unikāla apmācību sistēma un jaunākās tehnoloģijas palīdzēja RE/MAX sekmīgi uzsākt darbību. Šī ideja izrādījās ļoti veiksmīga un ļāva uzņēmumam attīstīties, kļūstot par plašu un starptautisku nekustamo īpašumu speciālistu tīklu.

Ģimenes uzņēmums padara RE/MAX par vadošo uzņēmumu Eiropā

1995. gadā Walter Schneider un Frank Polzler vadībā RE/MAX balons nokļuva Eiropā, kur tika atvērti Eiropas galvenie biroji Cūgā, Šveicē, un Vīnē, Austrijā. Tieši V. Šneiders un F. Polclers ir tas virzītājspēks, kas mudināja RE/MAX ienākt Kanādas tirgū 1980. gadā, bet 15 gadus vēlāk – Eiropas tirgū.

Polzer Polzer Schneider Attēls:  Frank J. Polzler, Michael Polzler, Walter Schneider

Šobrīd viņu ģimenes uzņēmumam pieder 30% no RE/MAX visā pasaulē. Michael Polzler, kurš ir dzimis nekustamā īpašuma celmlaužu ģimenē, ir RE/MAX Europe rīkotājdirektors. Pārbaudītas sistēmas īstenošana apvienojumā ar M. Polclera uzņēmējdarbības garu un redzējumu ir ļāvusi RE/MAX tīklam Eiropā paplašināties līdz vairāk nekā 14 000 aģentiem 32 valstīs.

Nemainīgi produktīvākie un novatoriskākie profesionāļi nekustamā īpašuma nozarē

M. Polclera harizmātiskā līderība bruģē ceļu nepārtrauktai izaugsmei un viņa redzējumam mainīt nekustamā īpašuma pārdošanu Eiropā. RE/MAX aizstāv nozares profesionalizāciju, veicinot aģentu sadarbību un inovācijas.

Vēlaties pārdot īpašumu? 

Ar RE/MAX tas būs ātri, vienkārši
un izdevīgi

Meklējat, lai iegādātos?

RE/MAX piedāvā labākos
īpašumus un labāko servisu

Aģentu un biroju meklēšana

Mēs vienmēr esam līdzās!
Meklējiet savu vietējo nekustamo īpašumu aģentu vai
vietējo nekustamo īpašumu biroju šeit.