/Contact.aspx

Karjera

Neviens pasaulē nepārdod tik daudz nekustamo īpašumu kā RE/MAX. Kā pazīstamākais un straujāk augošais nekustamo īpašumu tīkls, mēs vienmēr meklējam jaunus, talantīgus cilvēkus, kuri varētu pievienoties mūsu komandai. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai iesācējs nekustamo īpašumu jomā, RE/MAX tīklā jūsu karjera ir labākajās iespējamajās rokās. Vai esat jau pieredzējis aģents? Pārejot pie RE/MAX, labākā uzņēmuma savā jomā, jūs bruģējat sev ceļu vēl lielākiem panākumiem! Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz mūsu spēcīgais zīmols, abpusēja pieredzes apmaiņa, ko piedāvā mūsu globālais tīkls, nepārtraukta apmācība, profesionāli mārketinga instrumenti un inovatīvas tehnoloģijas.


Joprojām esat iesācējs šajā jomā? Ja tā, tad jums jāapbruņojas ar neatlaidību, vēlmi gūt panākumus un uz pakalpojumu sniegšanu vērstu domāšanu. Pretī jūs saņemsiet iespēju izmantot mūsu pasaulē zināmā zīmola priekšrocības jau no pirmās dienās. Mūsu uzņēmumā jūs strādāsiet neatkarīgi, bet nekad netiksiet atstāts pats par sevi. Jūs vienmēr varat paļauties uz mūsu tīkla atbalstu! Mēs jūs apmācīsim, izmantojot rūpīgi pārdomātas un nepārtrauktas apmācību programmas, lai jūs sekmīgi varētu darboties kā aģents. Rezultāts: maksimāli panākumi un īpaši apmierināti klienti!

Jūsu ieguvumi kā RE/MAX aģentam

Spēcīgs zīmols

Vairāk nekā 113 000 aģentu vairāk nekā 7000 birojos vairāk nekā 100 valstīs strādā, izmantojot pasaulē pazīstamo RE/MAX gaisa balona logotipu. Kā vadošais nekustamā īpašuma uzņēmums mēs pārdodam vairāk īpašumu nekā jebkurš cits pasaulē.

Korporatīvā kultūra un tīkls

Viens par visiem, visi par vienu: RE/MAX tīklā mēs sevi redzam kā vienu lielu komandu. Mūsu aģenti ir saistīti tīklā cits ar citu, palīdz cits citam un dalās ar idejām un pieredzi gan elektroniski, gan mūsu vietējās, valsts līmeņa un starptautiskās sanāksmēs un pasākumos.

Apmācība darbā

Kā RE/MAX aģents jūs varēsiet izmantot lieliskas apmācību iespējas ikvienā karjeras posmā. Mēs esam izstrādājuši dažādas apmācību programmas, lai varētu atklāt katra cilvēka labākās īpašības, sniegt prasmes, stratēģijas un vērtīgas zināšanas, tādējādi vairojot jūsu panākumus.

Mārketings

Vairāk nekā 113 000 aģentu vairāk nekā 7000 birojos vairāk nekā 100 valstīs strādā, izmantojot pasaulē pazīstamo RE/MAX gaisa balona logotipu. Kā vadošais nekustamā īpašuma uzņēmums mēs pārdodam vairāk īpašumu nekā jebkurš cits pasaulē.

Tehnoloģijas

Jūsu birojs ir aprīkots ar mūsu augsti profesionālajām tehnoloģijām, nodrošinot gatavas platformas un sistēmas visās darba sfērās.

Kopīga zināšanu bāze

Tā kā jūs esat daļa no RE/MAX ģimenes, jūs varēsiet izmantot visa mūsu tīkla apvienoto zinātību. Mācieties no citiem aģentiem un nododiet savas zināšanas citiem. Kopā mēs esam stipri!

Strādājiet sev, bet ne pats par sevi

Kā aģents jūs RE/MAX uzņēmumā strādājat neatkarīgi, bet vienmēr varat paļauties uz mūsu globālā tīkla atbalstu. Mēs radām pamatu, kas ļauj jums baudīt maksimālu brīvību un veiksmīgi nodarboties ar savu uzņēmējdarbību.

Sadarbība

Strādājiet kopā ar citiem aģentiem! Viens pārdošanā ir pircējs, kamēr pārējie uzrauga pārdevēju. Jūsu klienti ir maksimāli apmierināti, bet jūs ātrāk gūstat peļņu!

„Piešķiriet savai karjerai uzrāvienu ar RE/MAX!“

Pieteikties tagad
Par RE/MAX

Uzziniet mūsu uzņēmuma
veiksmes stāstu

Apmācības un izglītība 

Lieliskā formā, lai gūtu panākumus
uzņēmējdarbībā ar unikālo
RE/MAX apmācību programmu.

Franšīzes iegāde

Piešķiriet savai uzņēmējdarbībai
uzrāvienu ar mūsu spēcīgo,
globālo zīmolu un
savu vietējo nekustamā īpašuma biroju.