Kāpēc ieguldīt RE/MAX franšīzē?

Vai esat veiksmīgs brokeris? Vai vēlaties veikt savu uzņēmējdarbību? Vai esat veiksmīgs aģents, kurš vēlas izveidot savu uzņēmumu? Ja atbilde ir „Jā“, tad izmantojiet RE/MAX franšīzes iespēju.

10 galvenie iemesli, kāpēc ieguldīt RE/MAX franšīzē:

 1. RE/MAX nosaukuma spēks. Dienā, kad pievienojaties RE/MAX, visi uzzina jūsu vārdu. Pievienojieties pasaulē vadošajam nekustamo īpašumu uzņēmumam un kļūstiet par daļu no pasaulē lielākā un veiksmīgākā nekustamo īpašumu tīkla.
 2. Pasaules līderis nekustamā īpašuma jomā.  Neviens uzņēmums pasaulē nepārdod tik daudz nekustamo īpašumu kā RE/MAX. RE/MAX modelis palīdz labākajiem profesionāļiem un tiem, kuri tiecas uz panākumiem. RE/MAX labākie speciālisti strādā kopā ar citiem labākajiem speciālistiem, radot enerģisku uzvarētāju darba vidi.
 3. Modernākās tehnoloģijas.  RE/MAX izmanto jaunākās tehnoloģijas, instrumentus un sistēmas, kas palīdz pilnīgi visos uzņēmējdarbības aspektos.  Šīs ir tikai dažas no tehnoloģiskajām priekšrocībām, kas tiek nodrošinātas kopā ar franšīzi:
  • RE/MAX Mainstreet®
  • RE/MAX University
  • RE/MAX Referral System
  • global.remax.com
  • remax.com
  • iConnect Web Application
 4.  Tīklošana un ieteikumi. RE/MAX saistītie uzņēmumi var izmantot ieteikumu tīklu, kuru veido gandrīz 90 000 aģenti vairāk nekā 85 valstīs visā pasaulē. Tūkstošiem mākleru un aģentu katru gadu pulcējas ikgadējā RE/MAX sanāksmē un reģionālajos pasākumos. Šajos ikgadējos pasākumos tiek piedāvātas īpaši RE/MAX brokeriem paredzētas apmācības, motivācijas programmas un tīklošanas pasākumi.
 5. Izglītība un apmācības pēc pieprasījuma.  RE/MAX universitātē jūs saņemsiet birojam un aģentiem noderīgas plaša spektra pārbaudītas apmācības, kā arī spēcīgu darbā pieņemšanas instrumentu. Vairāk nekā 1000 izglītojošu videomateriālu ir pieejami 24 stundas diennaktī.  Mēs piedāvājam izvēlēties arī speciālos kursus.
 6. Reklāma valsts līmenī. RE/MAX lepojas ar atpazīstamākajiem nosaukumiem nekustamo īpašumu jomā visā pasaulē, pateicoties aktīvai reklāmai un tirdzniecības veicināšanai.
 7. Darbā pieņemšana un franšīzes atbalsts.  Jau no pirmās dienas RE/MAX mākleri/īpašnieki var izmantot plašu resursu klāstu, lai pieņemtu darbā un noturētu labākos aģentos. Ja jums, veicot uzņēmējdarbību, nepieciešama palīdzība, RE/MAX franšīzes atbalsta speciālists ir tālruņa zvana vai e-pasta attālumā! Strādājot RE/MAX, jūs esat klients, un jūsu panākumi ir cieši saistīti ar mūsu panākumiem. Tieši tāpēc mēs esam un vienmēr būsim jūsu rīcībā!
 8. Potenciālo klientu piesaiste. Strādājot RE/MAX, jūsu birojs un aģenti regulāri saņem kvalitatīvu informāciju par potenciālajiem klientiem un klientu ieteikumiem. Nesen RE/MAX pārsniedza 10 miljonu kontaktu robežu, par kuriem informācija bez maksas tika nodota RE/MAX aģentiem, izmantojot Leadstreet®.
 9. Uzņēmējdarbības daudzveidība.  RE/MAX piedāvā dažādas iespējas dažādot jūsu uzņēmējdarbību. RE/MAX nodrošina visaptverošu apmācību un instrumentu komplektu, kas palīdz jums iekļūt jaunās jomās un citos nišas tirgos, piemēram, RE/MAX Collection ekskluzīvām mājām vai RE/MAX Commercial komerciāliem īpašumiem.
 10. Jo vēl ir, kur augt!!! Tagad ir īstais brīdis pievienoties pasaulē straujāk augošajam nekustamā īpašuma tīklam un izmantot pieejamās neierobežotas izaugsmes iespējas. Speriet nākamo pakāpienu pa karjeras kāpnēm vēl nebijušā augstumā! Ļaujiet RE/MAX palīdzēt jums sasniegt jūsu personiskos un profesionālos mērķus!